Co oznacza kłucie po prawej stronie klatki piersiowej?

Robiłem wyniki na wątrobę. Od pewnego czasu mam dziwne kucie po prawej stronie (okolice wątroby) odczuwalne znacząco jak zjem czosnek. Wyniki moje: aspat 28 , alat 18 , ggtp 19. Czy wszystko jest w normie? Pozdrawiam

Wyniki badań laboratoryjnych są w normie. Takie dolegliwości jakie Pani przedstawia są raczej następstwem jakiegoś nerwobólu, neuralgi spowodowanej samoistnym podrażnieniem nerwów międzyżebrowych, obwodowych.