Co oznacza pieczenie i palenie podczas stosowania Elidel?

Witam. (Amelia 27 lat) Jestem uczulona na nikiel i kobalt. Pani dermatolog podczas wizyty przepisała mi lek Elidel. Niestety od 3 dni używania mam ciągłe uczucie palenia i pieczenia w oczach które nie mija Czy to normalna rekacja??

Lek. Michał Lenard

Jest to częste działanie niepożądane tego leku. Jeżeli objawy Pani przeszkadzają, warto skonsultować problem z dermatologiem, który zmodyfikuje leczenie. Pozdrawiam!