Co oznacza wynik badania płuc 36-latki?

Pytanie w pełni brzmi : Co oznacza Progresja ilości zagęszczeń w szczycie płuca prawego - w różnicowaniu zmiany bliznowate/poswoiste; nie można wykluczyć nakładających się zmian zapalnych. Zmiany włókniste w szczycie płuca lewego. Retrakcja wnęk ku górze. Sylwetka serca i naczyń w normie. Proszę o szczerą i konkretną odpowiedź. Z góry bardzo dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zagęszczenia, które były widoczne w płucach w poprzednich badaniach powiększyły się. Należy wykonać dodatkowe badania diagnostyczne aby uchwycić pochodzenie tych zmian.