Co oznaczają czerwone plamy na skórze 36-latki?

Syn ma na udach czerwone, suche placki, wyglądają jak przy AZS. Alergolog przepisał mu maść elidel, ale daje odwrotny efekt. Proszek i płyny wyeliminowane, kosmetyki do mycia z emolientami i żadnej poprawy. Co jeszcze z ty mogę zrobić? Brak mi już pomysłów

Dzień dobry nie wiemy jak długo Pani maść stosuje, czy dodatkowo jakieś zabiegi są wykonywane?
Z AZS najlepiej będzie skonsultować się u dermatologa.