Co oznaczają te zmiany po usunięciu kurzajki?

Witam, ok miesiac temu wymrażałem kurzajki mozaikowe na stopie (ciekłym azotem w domowych warunkach). Po wymrazaniu skora byla zaczerwieniona itd, wszystko przebiegalo tak jak powinno. Jednakze juz od 2 tygodni mam takie małe bąbelki? W miejscach gdzie byly kurzajki. Miejsca te nadal są "nierówne" tak jak podczas kurzajki ale mniej. Nie wiem co z tym zrobic, bardzo chętnie przesłałbym zdjęcie

Dzień dobry Panu,

proszę udać się na wizytę do lekarza dermatologa, aby mógł zobaczyć i zbadać Pana zmiany. Zaleci tez odpowiednie postępowanie terapeutyczne.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz