Co robić, gdy zaszłam w nieplanowaną ciążę, a spożyłam duże ilości alkoholu?

Czy mogę uzyskać pomoc od ginekologa, gdy zaszłam w nieplanowaną ciążę, a duże ilości alkoholu została spożyta, gdy jeszcze o tym nie wiedziałam? czy jest możliwość otrzymania tabletek poronnych?

Lek. Michał Lenard

Jeżeli piła Pani alkohol zanim dowiedziała się Pani o tym, że jest w ciąży, to najprawdopodobniej nie będzie to miało żadnego wpływu na płód. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i wytłumaczy dalsze postępowanie w ciąży. Pozdrawiam!