Co robić z takim zachowaniem partnera?

Witam mam 38 lat , dzieci z poprzedniego związku , nowego partnera i jestem w 5 m-cu ciąży. Dziecka chciał partner , który nie ma dzieci. Problem jest taki , że jak dowiedział się , że zamiast wymarzonego syna będzie córka - nie potrafi poradzić sobie z tą sytuacją i przy okazji mnie zadręcza. Kocham go ale nie chce i nie umiem tak dalej żyć.Nie wiem czy mam to przeczekać czy to bez sensu..

Z pani opisu wynika że zarówno pani jak i partner nie potraficie się odnaleźć w obecnej sytuacji. Sugeruję skonsultować się z psychologiem- konsultacja dla was obojga. Może on wam pomóc uporządkować sobie emocje, znaleźć i przywrócić radość. Nie ma sensu czekać aż samo przejdzie, bo może się tylko pogorszyć. Jeśli partner nie chce skorzystać z wizyty u psychologa to proponuję by pani sama się udała- wsparcie się pani przyda zwłaszcza że jest pani w ciąży. życzę wszystkiego dobrego.