Co zrobić po uszkodzeniu macierzy paznokcia?

Witam, mam pytanie. Przez swoje nieumyślne zdejmowanie żeli bez użycia acetonu urządziłam sobie sporo krzywd, między innymi onycholizę paznokcia, wg mnie dość głęboką jak i uszkodzenie macierzy paznokcia co doprowadziło do utraty płytki paznokcia... i aktualnie rośnie mi nowy paznokieć (mam nadzieję, że się nie mylę

Dzień dobry,

proszę umówić się do lekarza dermatologa, aby zobaczył i mógł ocenić stan Pani paznokcia. Przy zdejmowaniu paznokci żelowych należy bardzo uważać i najlepiej udać się na wizytę do Pań, które zawodowo zajmują się stylizacją paznokci.

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Dr Izabela Lenartowicz