Czas oczekiwania na miesiączkę po przyjęciu Luteiny

Witam serdecznie. Właśnie zakończyłam przyjmowanie Luteiny (pod język). Ostatnią tabletkę wzięłam wczoraj w związku z tym mam pytanie. Po jakim mniej więcej czasie Luteina powinna zadziałać i wywołać miesiączkę?Po jakim czasie, w przypadku gdy miesiączka się jednak nie pojawi, należy udać się ponownie do lekarza?Chodzi mi dokładnie o maksymalny czas oczekiwania na miesiączkę po przyjęciu Luteiny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie zawsze jest tak jakby pacjentka chciała i okres nie pojawia się od razu po zastosowaniu leku. Zwykle ten czas wynosi od 7 do 10 dni.