Czerwona, podskórna krostka okolic intymnych u kobiety

Mam 18lat, dzisiaj poczulam bol na pochwie, poszlam do wc i okazalo sie, ze to czerwona podskorna chrostka a gdy ja nadusilam wyleciala najpierw biala wydzielina chyba ropa a nastepnie krew. Nie wiem co to jest. Pomozcie !
18 LAT ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisana przez Ciebie krostka to zapalenie mieszka włosowego. Zdecydowanie więcej nie wyduszaj zmiany, a powinna samoistnie ustąpić w ciągu kilku kolejnych dni. Jeśli krostka by się powiększyła, proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zleci maść z antybiotykiem.