Częste wykonywanie TK ze względu na AZPP

Witam Od pięciu lat choruję na AZPP.W tym czasie miałam 11 TK i tyleż RTG.Jestem leczona Encortonem.Obecnie po kolejnym RTG nawrót choroby i następne TK {ostatnie we wrześniu. Czy tyle TK mi nie zaszkodzi?

Witam,
tego typu badania obrazowe wykonywane są na wyraźną konieczność - jeżeli lekarz prowadzący uznał że są potrzebne - nalezy je wykonywać.
Niestety - Każda dawka promieniowania jest szkodliwa