Czy karmiąc piersią, mogę brać witaminę PP?

Czy karmiąc piersią moge brać witaminę PP a może jeszcze inne powinnam? Jakiej firmy smoczek dla dziecka które karmię piersią (mam avent ale córka nie chce nawet wziąć do buzi) ponieważ chcę dopajac z uwagi na rzadkie oddawanie kupki. Sama pije koper ale to na nic. Jestem już załamana, Może debridat jej ulży.

dziecko karmione piersią może oddawać rzadko kupki bo wszystko co zje dobrze przyswaja i mało zostaje , nie powinno się dopajać dzieci karmionych piersią chyba że jest upał.. Smoczki trzeba wypróbować wszystkie, dzieci lubią kauczukowe o anatomicznym kształcie.