Czy mam dalej mieszkać z chłopakiem po nagłym rozstaniu?

Czy powinnam dalej z nim mieszkać i czekać? Mieszkam w jednym mieszkaniu studenckim z chłopakiem który nagle mnie zostawił i przestał kochać, nie odzywa się do mnie teraz. Pare godzin przed rozstaniem mówił, że mnie kocha. Nie rozumiem dlaczego tak nagle przestał?mam się wyprowadzić?
ponad rok temu

Związek dwojga ludzi to wzajemne wyjście do siebie i wola bycia razem.
Masz wpływ na swój udział w związku, a reszta zależy od decyzji Twojego partnera.
Spróbuj przyjrzeć się jaki związek tworzysz i ile czasu jesteś gotowa czekać.
Twoje czekanie jest inwestycją w związek i od Ciebie zależy jak oceniasz sytuację.
Warto spokojne rozpatrzyć za i przeciw tej inwestycji.
Możesz też określić przedział czasowy czyli ile dajesz sobie czasu na przyjrzenie się tej sytuacji i wyciągnięcie wniosków.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Proponowałabym Pani szczerą i spokojną rozmowę z Pani Chłopakiem, co i dlaczego jest prawdziwą przyczyną decyzji Pani Chłopaka o rozstaniu, jak również podjąć temat o wyprowadzce i wspólnie zastanowić się i zadecydować, co dalej...

Życzę Pani powodzenia,
irena.mielnik.madej@gmail.com