Czy możliwa jest zmiana położenia kosmówki?

Witam, czy możliwa jest zmiana położenia kosmówki? W 12 tyg miałam wykonane usg płodu, w którym lekarz stwierdził, iż trofoblast jest na tylnej ścianie macicy. Dwa tygodnie później inny lekarz w opisie usg napisał, że kosmówka znajduje się na ścianie przedniej. W międzyczasie miałam plamienia, wciąż boli mnie podbrzusze i zaczynam się zastanawiać, czy z ciążą jest wszystko w porządku. Dodam, iż poprzednią ciążę poroniłam w 14 tyg, na skutek PROM-u, bez zidentyfikowanie przyczyny. Pzdr., Paulina

Lek. Tomasz Budlewski

raczej musiała nastąpić gdzieś pomyłka, proponuję udac sie do lekarza prowadzacego ciaż.e