Czy możliwe są te objawy po zastosowaniu Naproxenu?

dzień dobry. w ostatnim czasie mam napady migreny. lekarz przepisał mi naproxen 500 hasco do zażywania doraźnie. dzisiaj pierwszy raz wziąłem tabletkę i po około półtorej godziny zacząłem czuć co kilkanaście sekund ciepło na sercu i jestem ogólnie osłabiony. w ulotce nie pznalazlem podobnych działań niepożądanych. pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT 3 miesiące temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry,

Stosowanie Naproxenu, jak i każdych innych leków może nieść ze sobą szereg działań niepożądanych, w tym dotyczących układu krążenia, np. niewydolność/kołatanie serca, nadciśnienie. Tak jak Pan wskazał, w ulotce leku nie znajdują się jednak przedstawione przez Pana dolegliwości, dlatego jeżeli wiąże je Pan z zażyciem medykamentu, należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi odpowiedziami na pytania poruszające podobne tematy: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/bole-reki-i-bol-brzucha-po-naproxenie https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/czy-mozna-laczyc-naproxen-z-antykoncepcja
Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację
poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy
o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.