Czy można wyleczyć zęby bezboleśnie?

Witam moim problemem jest brak tylni zębów no i strach paniczny przed dentysta trauma z dzieciństwa. Do tego po ciążach zaczęły kruszyć mi się przednie zęby moje zęby są w opłakanym stanie czy da się je naprawić bez całkowitego bólu

Leczenie stomatologiczne nigdy nie było atrakcją;ale to chyba nie o to chodzi.Idziemy na wizytę bo jest taka potrzeba.Nic samo się nie zrobi.Sądzę, że z całą pewnością z tym problemem Pani sobie poradzi.