Czy po urodzeniu martwego dziecka mogę już się starać o następne?

W 30 tygodniu ciąży nie czułam ruchów dziecka. Okazało się, że synek nie żyje. Przez 5 dni różnymi metodami wywoływano mi poród. Urodziłam siłami natury. Synek był owinięty pępowiną, łożysko też; pępowina była skręcona. Zdarzyło się to 2 miesiące temu. Marzę o dziecku.
Bardzo proszę o odpowiedź, czy już mogę się o nie starać?
Z góry dziękuję.

Witam serdecznie,
w tej sytuacji z kolejną ciążą należy odczekać około 3-6 miesięcy. Jest to czas potrzebny na regenerację błony śluzowej macicy oraz powrót funkcji jajników.
Pozdrawiam