Czy powinnam się przejmować takim wynikiem?

Witam, czy powinnam się przejmować takim wynikiem CD3/ /,CD20/ /,Plasma cell / /,CD5/- /,bcl2/-/,MIB1/ ośrodkach rozmnażania/ Chirurg po wycięciu węzła z pod obojczyka powiedział "chłoniak" Chirurg który oddawał mi wynik powiedział że to tylko powiększony węzeł chłonny. Dodam, że po usunięciu tego węzła pojawiło mi się kilka guzików na szyi.

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc, proszę udać się z wynikiem do lekarza prowadzącego