Czy sześciotygodniowe dziecko je za dużo?

Witam,podejrzewam, ze mój 6 tygodniowy je za dużo. Jest karmiony piersią w dzień, co 3 godziny, je Ok 45 minut, zawsze z jednej piersi. Wieczorem, od 19 do 22 je z piersi oraz dostaje mleko modyfikowane Ok 120 ml ( enfamil o lac).Ponieważ ma nietolerancję laktozy przed każdym karmieniem piersią ściągam pierwsza fazę pokarmu. Bardzo proszę o radę czy syn nie je za dużo wieczorem?

Dzień dobry,
miarą prawidłowej ilości spożywanego pokarmu jest masa ciała dziecka. Jeśli Synek prawidłowo przybiera na wadze oznacza, że spożywa odpowiednie ilości pokarmu.