Czy taka senność u syna może być wynikiem tych leków?

Witam. Mój 19letni syn ma zorganizowaną schizofremie.Przebywał ponad miesiąc w szpitalu. Miał problem z lekami dużo skutków ubocznych. Obecnie przyjmuje leki.tj.ApoSuprid 1\2-0-2 ;Chlorprothixen0-0-1;Pregabalin1- O-1-1;Propranolol1-1-1.iproblem polega na tym ze jest bardzo zmęczony i stale śpi. Proszę o poradę czy to może być problem w tych lekach. Ostatnio też się skarży że ma ucisk w klatce piersiowej. Bardzo proszę o poradę.

Witam! Podała Pani dawkowanie w tabletkach, ale nie wiadomo jakie mają nominały! Trudno zatem określić przyjmowaną dawkę. Wszystkie te leki występują w tabletkach z różną zawartością substancji czynnej. Najlepiej stosować monoterapię, a jeżeli zachodzi potrzeba politerapii, to wskazana jest najmniejsza ilość leków. W przypadku objawów niepożądanych, przy politerapii, nie wiemy, który lek za nie odpowiada. Proszę zgłosić problem lekarzowi leczącemu. Powodzenia W. Łuczkowski.