Czy ten obrzęk na szyi może być spowodowany tymi guzkami?

Witam, zauważyłam u siebie dość spory obrzęk na szyi. Postanowiłam zbadać się na tarczyce. Na badaniu uzg okazało się że posiadam dwa guzki o średnicy do 3mm. Czy ten obrzęk na szyi może być spowodowany tymi guzkami? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć