Czy to grzybica? Zauważam objawy

Mam problemy z moim żołędziem. Jest na nim coś w rodzaju wyspki, która swędzi i piecze. Czesto zdarza się również, że żołądź jest kleisty. Nigdy nie uprawiałem seksu i nie mam partnerki. czy to może byc grzybica? Nadmienię, że gdy smaruję się maścią na grzybicę C***, to odczuwam mniejsze pieczenie i swędzenie. Czy to grzybica? Załączam fotografię http://img830.imageshack.us/i/1000879u.jpg/

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety załączone zdjęcie się nie otwiera. Opisywana przez Pana objawy rzeczywiście mogą sugerować zmiany grzybicze. Niestety żeby potwierdzić ropoznanie konieczna jest wizyta u lekarza.
Pozdrawiam.