Delikatnie pieczenie i drapanie w gardle przy kaszlu

Witam od dłuższego czasu miałem kaszel tzn 3miesiące. Zabrałem controloc 40 2razy dziennie.kaszel minął teraz mam problem czasem boli mnie w klatce delikatne pieczenie i drapie mnie w gardle dziwnie jakiś dyskomfort.proszę o pomoc:-(

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Sądzę, że konieczne jest wykonania gastroskopii. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.