Do kogo się udać z podwyższonym poziomem TSH?

Tak badania były wykonane elektrolity w porządku a TSH troszeczkę podwyższone ale lekarz powiedział ze tyle to nawet nie szkodzi . I nie wiem co mam dalej robić do kogo sie udać. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani wartości - trudno to zatem ocenić. Mówiąc ogólnie nieprawidłowościami w obrębie TSH zajmuje się specjalista endokrynolog.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz specjalista endokrynologii nie jest dostępny, proszę udać się do lekarza rodzinnego. Lekarz oceni konieczność wizyty u endokrynologa, ewentualnie zadecyduje o konieczności leczenia.