Domaganie się piersi w nocy przez 11-miesięczną córkę

Czy to możliwe, że moja 11 miesięczna córeczka w nocy jest głodna i nadal domaga się piersi. Jak ją odzwyczaić, zamiast piersi w nocy podawać wodę? Nadmieniam, że smoczka nie toleruje od narodzin.

Piotr Pilarski

Powinna Pani stanowczo zaprzestać karmienia. Jeśli dziecko jest głodne w nocy proszę podać mleko modyfikowane. Na początku będzie ciężko jednak z czasem córka powinna się przyzwyczaić.

Pozdrawiam.