Duży poziom witamin w organizmie u dziecka

Jakim cudem moj syn ,ktory nie lubi niczego oprocz slodyczy ma tyle witamin w organizmie,ze mogl by sie nimi podzielic z kims komu ich brak?Nie lubi warzyw oprocz pomidorow i tylko jablka i to czasem.Ma 6 lat.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! To, że dziecko nie je warzyw oprócz pomidorów, nie oznacza, że musi mieć niedobory witaminowe. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.