Guz na żebrach bolesny podczas wysiłku fizycznego

Witam, mam 20 lat i od jakiś kilkunastu lat mam po lewej stronie na żebrach guza. Jest on twardy i przy wiekszym wysilku fizycznym sprawia mi ból. Byłam u lekarza chirurga który stwierdził że gdybym przyszła kilka lat wczesniej usunęli by go a teraz nic juz nie mozna z nim zrobic. A owszem kilka lat wczesniej byłam też u lekarza i powiedzieli że zaniknie. Nie zaniknął a z wiekiem staje się wiekszy. Chciałabym się dowiedziec czy faktycznie nie da się już z nim nic zrobić?

Witam. Jeśli są dolegliwości, to zawsze coś można zrobić - także wyciąć i przebadać hiistopatologicznie. Niestety teraz szpitalnie to jedynie na torakochirurgii - warto zapytać torakochirurgów jak to widzą.

A jak mogę odpowiedzieć bez zbadania Pani??? NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proszę udać się do chirurga lub chirurga onkologa , zż