Guzki pod pachami, pieczenie serca i krosty na ciele

witam! Wiec tak ostatnio zaczeła mnie piec lewa strona klatki tzw piers i troche plecy do tego mnie wysypało krostami Niewiem co sie dzieje i jeszcze jakies guzki pod pachami

Witam, sugeruję udać się z opisywanymi objawami do dermatologa. Odpowiednia diagnoza zostanie postawiona po przeprowadzeniu badania lekarskiego.