Interpretacja wyniku badania RTG stawów biodrowych

Witam mam 28 lat jestem mężczyzną. Proszę o interpretację wyniku badania rtg: W stawach biodrowych zwężenie szpar oraz torbiele zwyrodnieniowe w głowach k. udowych i panewkach. Zarysy głów kości udowych od strony szpar nierówne. Czy to coś poważnego?

Dzień dobry,
jest to opis zmian zwyrodnieniowych w stawach biodrowych.
Wymaga Pan konsultacji ortopedycznej - zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego i przeprowadzenie badania fizykalnego - dopiero wtedy będzie można precyzyjniej określić zaawansowanie zmian.