Jak córka może trochę się odchudzić?

Witam, moja córka ma 8 lat i waży 30kg przy wzroście ok. 130cm. Jest aktywna, raz w tygodniu chodzi na zajęcia ja pływalni, uprawia również gimnastykę artystyczną. Jednak jej waga mnie martwi. Co możemy z żona zmienić żeby jednak ja troszkę odchudzić? Powoli zaczynaja się docinki rówieśników i nie chcemy żeby popadła w jakieś kompleksy i zamknęła się w sobie. Co robić? Pomocy.

Witam serdecznie,
najlepiej nie działać na własną rękę i nie szukać gotowych diet w Internecie. Jadłospis powinien być dobrany indywidualnie do potrzeb córki. Dieta powinna być urozmaicona i pełnowartościowa. Szczególnie w tak młodym wieku nie może córce zabraknąć rożnych składników odżywczych, witamin i minerałów.
Jeżeli byłaby Pani zainteresowana to układam indywidualne jadłospisy. Jest to możliwe po osobistej konsultacji - pacjentów przyjmuję w Warszawie lub jeżeli nie ma Pani możliwości dojazdu to przez internet.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk