Jak działa preparat Clomifen?

Czy ten lek Clomifen może mieć jakieś skutki ubiczne i jak on dokładnie działa? Chciałabym wiedzieć coś więcej bo to że stymuluje owulacjęto wiem. Mieszkam w niemczech i niestety nie potrafię mówić w tym języku tyle co mój mąż przetłumaczy ale nie zawsze potrafi wszystko dobrze przetłumaczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Każdy lek może skutkować objawami niepożądanymi wiec także powyższy lek. Proponuje udać się do polskiego ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do polskiego ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.