Jak leczyć uciążliwy katar u 23-latki?

Chciałam prosić o pomoc. Od trzech lat codziennie mam katar, przez ostatnie dwa lata brałam tabletki na alergie, krople wszystko co możliwe. Chodziłam na konsultacje do alergologów i laryngologów. Około 3 miesiące temu alergolog kolejny raz zalecił zrobienie testów, które nic nie wykazały i zalecono odstawienie lekarstw i przyjmowanie kropli, sytuacja nie uległa zmianie. Wybrałam się do kolejnego laryngologa, zrobiono badanie rtg, nie wykazało nic nieprawidłowego, dostałam tabletki na rozrzedzenie wydzieliny w płucach i kolejne krople. Ten sposób leczenia nie przynosi żadnych skutków. Codziennie rano budzi mnie katar, który uniemożliwia normalne funkcjonowanie, trwa nawet przez 5 h. Zużywam dziennie nawet do 10 paczek chusteczek higienicznych. Objawy występują cały rok, dodatkowo mam zdiagnozowaną astmę. Proszę o pomoc i informacje do jakiego lekarza należy się udać, nie chciałabym spędzać kolejnych wakacji leżąc na plaży z ciągłym katarem.

Wpadnij do mnie na wakacje do Sandomierza to zrobimy w dobrym laboratorium testy alergiczne z krwi w kierunku alergii pokarmowej i wziewnej a na razie usuń ze swojego domu pościel z pierzem itd.