Jak nawiązać relację z nowopoznanym mężczyzną?

Witem Serdecznie.Mam problem poznałam jakiś czas chłopaka i wszystko było fajnie ja mu się podobałam On mi ale no trochę go olewałam długo dość i odmawiałam spotkan chyba ok 10 razu pow mu nie ...i kiedy mi zaczeło zależeć on napisał mi ze nie chce się spotkać ze mna bo miałam szanse ze nie bd czekał w nieskonczoność i ze ma zasady ze daje tylko jedną szansę mimo ze wczesniej natarczywie chciał się spotykać czy idzię go jakoś przekonac do spotkania ?

Dzień dobry.

Wydaje się, że w tej sytuacji może Pani uczciwie powiedzieć chłopakowi o Pani uczuciach, jednak sądząc z jego obecnego stosunku do Pani, radziłbym nie narzucać się zbytnio, skoro chłopak postawił już na Pani "krzyżyk".

Pozdrawiam.

Witam. Jeśli szanujemy innych ludzi, to nie dochodzi do sytuacji opisanej przez panią. Ludzie to nie zabawki, nie należy się nimi bawić.