Jak pomóc dziecku, które mało pije i oddaje moczu?

Witam córka ma 7.5lat w nocy płakała że chodzić nie może ani zrobić siku wzięłam ja na ręce była cała mokra od moczu poszłam z nią pod prysznic gdy apuacilam ciepła wodę zaczęła robić siku. W dzień wypiła bardzo mało i również mało mało oddaje moczu. Raz na dzień zrobiła 120ml. Dodam że leczy się nefrologicznie ale pierwszy raz jest tak że nie chce pić ani siku i ta sytuacja w nocy co mam myśleć o tym

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza pediatry lub ip/sor pediatrycznej i wykonanie podstawowych badań z krwi

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.