Jak poradzić sobie z moim nałogiem?

Hej. Mam 20 lat i jestem uzależniony od porno. Mam kilka pytań do ekspertów. Co zrobić żeby nie myśleć o porno i co zrobić jeśli zaczną nachodzić mnie takie myśli? Co pomaga w walce z tym nałogiem? Po ilu dniach (mniej więcej) pojawiają się jakie zalety odwyku od porno? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Jeśli się Pan zdecyduje na konsultację oczywiście zapraszam online: edyta,szafran@vp.pl ale może warto poszukać w Pana mieście opcji na NFZ np. w poradniach leczenia uzależnień. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.