Jak poradzić sobie z upokorzeniami ze strony brata?

Czy jest jakis psycholog na nfz lub online ? Nie stac mnie na wiz pryw.duzo by tu pisac ... Nie mam sil juz na nic ...mam dosc upokazania ze str wlasn..brata..mam dosc nie wiem co robic prosze o kontakt nie chce piaac tak na forum ... Niecwiem juz jak sobie radzic

Szanowna Pani,
oczywiście są poradnie zdrowia psychicznego, w których otrzyma Pani pomoc psychologiczną na NFZ. Proszę najpierw udać się do lekarza psychiatry (również na NFZ) celem diagnozy i skierowania na odpowiednie leczenie.

Dzień dobry. Oczywiście, jest możliwość skorzystania z pomocy psychologicznej w ramach NFZ. Proszę poszukać najbliższej poradni zdrowia psychicznego. W przypadku pytań zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość konsultacji online. Pozdrawiam serdecznie. Justyna Żebrowska-Naklicka j.zebrowska.naklicka@gmail.com tel. 693 548 457