Jak poradzić sobie ze zdradą emocjonalną męża?

Wiem że mąż mnie zdradził emocjonalnie przyznał się do tego do krótkich pocałunków trzymania sie az ręce ale chce być dalej ze mną minęło 5 miesięcy a ja nie potrafię się z tym pogodzić śni mi się że się z nią kocha, myślę czy jak jest ze mną w sypialni nie myśli o niej nie radzę sobie z tym zastanawiam się czy nasz związek ma dalej rację bytu .

Dzień dobry!

Radzenie sobie ze zdradą, utratą zaufania i doświadczoną krzywdą często jest podobne do procesu żałoby i trwa. To naturalne, że potrzebuje Pani czasu. Warto jednak, żeby ten czas nie był jedynie "czekaniem", ale także okazją do wyjaśnienia sytuacji, przeanalizowania jej, przemyślenia i pracy nad związkiem. Wiele par po doświadczeniu zdrady na nowo podejmuje decyzję, czy i na jakich zasadach jest możliwe kontynuowanie związku tak, żeby był on dobry dla obojga.
Zachęcam do skorzystania z psychoterapii małżeńskiej.

Pozdrawiam!

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Proszę Pani,
Proszę jak najszybciej zgłosić się do psychoterapeuty aby pomógł Pani podnieść swoją samoocenę i stanąć na nogi. Zdrada emocjonalna była, ale Pani rozwija ją i niesie dalej - może to przerodzić się w różnego rodzaje fobie, które mogą być dla Waszego związku i dla Pani bardzo niebezpieczne. Proszę poszukać pomocy u specjalisty.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl