Jak skutecznie pozbyć się wszawicy u 19-latki?

Witam. Siosrrzenica ze szkoły przyniosła wszy zawsze moja głowa była bardzo podatna na to. Zastosowalam już 5 środków z apteki 3 razy szampony i 2 preparaty w tym czasie ale te paskudy ciągle wracają i juz jestem wykończona bo mam długie gęste włosy które zawsze były moim oczkiem w głowie. Cieszę je grzebieniem niestety sama nie mogę ich ściągnąć dobrze mama mi zagląda do głowy niestety jest już w swoim wieku i nie widzi dobrze także nie jest wstanie oczyścić tego dobrze. Błagam o pomoc jak z tym walczyć? Pościel pralam juz tyle razy ,odzież. Za kilka dni zaczynam pracę wśród ludzi jestem załamana

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być znaczne skrócenie włosów, co umożliwi dokładniejsze zastosowanie leków i lepszą kontrolę. Radzę też uprać wszystkie dywany, narzuty itp. Jeśli chodzi o leki, to sugeruję zastosować te zalecone przez lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!