Jaki filtr UV używać przy przebarwieniach skóry?

Witam, mam pewien problem z przebarwieniami. Używam 2 kremów z filtrem SPF 50 , a I Tak przebarwienia się pojawiają. Czy może 2 to za dużo? Czy mając przebarwienia trzeba patrzeć na wskażnik PPD?

Krem z filtrem SPF należy nakładać co 2-3 godziny, niezależnie od pory dnia i roku. Jeden preparat wystarczy, ale regularnie. Na rynku w Polsce dostępny jest tylko jeden preparat fotostabilny - SunsiMed firmy Avene; ten krem wystarczy nałożyć raz na 8 godzin, pod warunkiem, że nie zmyje go Pan w międzyczasie.

Dzień dobry, oprócz kremów z filtrem polecam na dzień stosować witaminę C np. Obagi lub Sesderma c-vit, która rozświetli powstałe już przebarwienia.
Innym kosmetykiem wartym posiadania w swojej kosmetyczce jest emulsja rozświetlająca z filtrem SPF 50 Azelac ru marki sesderma. Jest to krem na dzień z filtrem, takie 2 w 1, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dwóch oddzielnych preparatów, jak krem a potem krem z filtrem. Preparat ten to produkt depigmentacyjny, który będzie rozjaśniał powstałe już przebarwienia i blokuje skórę przed promieniami UV.
Pozdrawiam