Jakie leki stosować przy niedoczynności tarczycy?

Witam, Mam 24 lata i od 4 lat mam niedoczynnośc tarczycy, na która brałam najpierw euthyrox a teraz letrox raz 100 a raz 75. Dodatkowo lekarz przepisał mi Novothyral75. Lek ten jak czytałam jest lekiem dwuskładnikowym więc czy moge przyjmować go na przemian z letroxem? Gdyż jak przyjmuje oba na raz z tym, że Novo połowę tabletki to czuje dziwne zaćmienie w głowie i delikatne zawroty.

Lek. Michał Lenard

Wszelkie modyfikacje w leczeniu niedoczynności tarczycy muszą być uzgodnione z Pani lekarzem prowadzącym. Proszę stosować leki według zaleceń lekarskich, a w przypadku występowania objawów niepożądanych skierować się na wizytę do Pani endokrynologa. Pozdrawiam!