Jakie oddziaływanie ma THC na FRAGMIN?

Witam :) Jestem po operacji kolana.(MPFL) za pomocą syntetycznej tasiemki, zszyciu łąkotki, oraz przypaleniu ACL w celu jego podkurczenia. Jestem tydzień po zabiegu mam się świetnie, jednak dostałem lek przeciwzakrzepowy FRAGMIN 5000 na jeszcze 38 dni. Na majówkę wybieram się z dziewczyną do Holandii. Jestem zwolennikiem używania THC przeciwnikiem alkoholu. Pytanie brzmi jakie oddziaływanie ma THC na FRAGMIN. Czy jednorazowe zapalenie "skręta" jest bezpieczne przy zażywaniu leków przeciwzak.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko określić ewentualną interakcję między tymi substancjami, nie prowadzono takich badań. Radzę w miarę możliwości powstrzymać się palenia.
Pozdrawiam