Karmienie 2-tygodniowego niemowlaka

Jestem mamą 2 tyg. niemowlaka.mały ciągle jest głodny i chce ssać pierś, kiedy już niby się najada i zasypia przy niej podnoszę Go do odbicia ale wtedy się wybudza i znowu chce jeść.je nie co 2-3 godz ale co pół do 1 godz.z desperacji podałam mu butelkę żeby w końcu się najadł ale on po zjedzeniu 60ml modyfikowanego mleka daje piąstki do budzi, ssie i płacze...więc znowu wisi na piersi... jestem już zmęczona i w dodatku jak zaczyna ssać pierś przeraźliwie bolą mnie sutki. CO ROBIĆ?!?!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, z opisu wynika ze dziecko ma takie zapotrzebowanie obecnie na pokarm. Jednakże zalecam wizyte u neonatologa celem oceny stanu zdrowia dziecka. Pozdrawiam