Kłopoty w związku u 21-latki

Jezeli separacja ma sens.czy mam sie do mojego chlopaka nie odzywac?Dac mu poprostu czas na rozmyslenia i poczucia cos na nowo? Jestem z nim 5 mcy a caly czas czul sie raniony przez 2 mcy.jak znowu zrobic zeby sie na nowo na mnie otworzyl skoro ma burdel w glowie.. jezeli nie bede do niego pisala i czekala az sam napisze to dobre rozwiazanie? Bardzo bym chciała dalej z nim byc bo czujecos wyjatkowego a ranilam go nawet nie wiedziałam kiedy. jest wyjście?

Dzień dobry!

Wszystkie te pytania warto zadać samemu chłopakowi. Na tym właśnie polega sztuka komunikacji w parze. Odpowiedzi osób (również specjalistów), którzy nie znają osobiście Was i Waszej historii, mogą nie być całkowicie trafne, dopasowane na miarę Waszej sytuacji i potrzeb. Dodatkowo każda PORADA, konkretna sugestia, co należy zrobić, zawsze jest oparta o własne przemyślenia, doświadczenia, poglądy doradzającego. Trudno o całkowity obiektywizm. Nie istnieje jedna prawda, ani jedyna słuszna droga rozwiązywania konfliktów. Każda para wytycza własną drogę.

Pozdrawiam!

tak, zajac sie soba, zadbac o swoje szczescie (bez chlopaka) i poczekac...zobaczy Pani, ile wtedy zmieni sie w Pani zyciu, nie jest to latwe, ale warto.powodzenia.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza