Kołatanie serca, szybki puls w spoczynku, nadciśnienie

Witam od 8 lat leczę się na daciśnienie biorę Ampril 10mg.Od jakiegoś czasu mam kołatyanie serca i szybki puls w spoczynku w granicy 100.Robiłam badanie holtera 24 h w który wyszło.136725 qrs,ów Średni rytm HR 97,max HR 158,mIN hR 71,wYKRYTO 93 tachykardie,92 pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe głównie w nocy.Mam 42 lata i od pewnego czasu serce wali jak szalone i brakuje mi powetrza,szybko się męczę.Proszę o odpowiedź gdyż do lekarza długi termin oczekiwania.Czy mam się bać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza kardiologa, jeżeli długie terminy to proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego.