Koszt wstawienia zęba jedynki

Dzień dobry, Jaka można być cena wstawienia zęba jedynki? Miałam uraz w dzieciństwie i wypadła mi jedynka. Od tej pory mam wstawiany sztuczny ząb. Trochę mnie to już denerwuję i chciałabym wstawić ząb dobrej jakości. Być może implant. Nie znam się jednak na tym. Nie wiem z czego powinien być wykonany ząb, jakie mieć cechy. Interesuje mnie koszt najmniejszy i ile najwięcej może kosztować pojedynczy ząb - jedynka. Zastanawiam się także czy mogą być jakieś przeciwwskazania do wstawienia implantów? Jaki jest koszt bardzo dobrej jakości zęba, który posłuży być może większość życia? Z góry serdecznie dziękuję za informację. Pozdrawiam

Witam. Wszystko zależy jaki rodzaj uzupełnienia protetycznego Pani wybierze - cena może oscylować od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Mało konkretne pytanie , bo sposobów na uzupełnienie braku zębowego w zależności od zastanej sytuacji jest kilkanaście i możemy mówić o widełkach od 100 do 8000 PLN.
Czy jest korzeń , czy jest zdrowy , jak wygląda RTG , jak wyglądają zęby sąsiednie , czy jest już uzupełnnienie , jak nie ma korzenia to jak wygląda kość , jaki profil dziąsłowy , kiedy ząb był usunięty ,jak wygląda zwarcie itp