Krwotoki z nosa i wysoki poziom białych krwinek u 5-latka

Witam mam pytanie totyczące mojego 5 letniego siostrzęca. Mały teraz jest chory gorączkuje wymiotuje i zle sie czuje i jest slaby. ale wcześniej i teraz ma częste krwotoki znosa nawet podczas snu, siostra robiła mu badania i wyszło mu zawysoki poziom białych krwinek. czy to może byc bialaczka a doś często ma infekcje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani wyniku morfologii. Sama informacja, że poziom krwinek białych jest za wysoki nic bowiem nie oznacza. Sugeruję, by wyniki wykonanych badań ocenił specjalista pediatra, który pokieruje właściwym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.