Wysoka gorączka u 7-latka

Witam! Mój 7 letni syn od poniedziałku ma wysoką gorączkę ponad 38,5 dochodzącą do 39. Nie ma apetytu, z piciem też jest problem, muszę go zmuszać. We wtorek byłam u lekarza i stwierdził grypę, tyle, że on nie kaszlał, nie miał kataru tylko gorączkował. Zbijam temperaturę zgodnie z zaleceniami ale spada tylko na jakiś czas i nie niżej niż do 37,7. Od wczoraj dodatkowo ma lekkie biegunki i raz wymiotował. Czy mogę jeszcze coś zrobić? Jutro mam wizytę kontrolną, czy to nie za późno?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sądzę że wizyta nie jest zbyt późno. Proszę udać się do lekarza pediatry.