Laserowa depilacja zarostu u mężczyzny

Witam czy niema żadnych przeciwskazań aby laserowo wydepilować wąsy,jestem mężczyzną 26 lat

Przed zabiegiem zostanie zebrany wywiad. Jednak jeśli jest Pan zdrowy, nie przyjmuje żadnych leków na stałe i będzie się Pan stosował do zaleceń po epilacji, to najprawdopodobniej procedurę będzie można przeprowadzić. Proszę pamiętać, że celem całkowitej eliminacji owłosienia na danym obszarze trzeba poddać się serii zabiegów.