Leczenie potówek na klatce piersiowej

Witam Jak co roku kiedy robi się cieplej pojawiają się na mojej klatce piersiowej potówki. Niestety w pracy musze nosić koszulke,która jest aż pod szyje. Duchota w pracy również sprawia,że potówek jest coraz więcej aż wstyd dekolt pokazać w tak piękna pogoda. Co zrobić żeby pozbyć się ich i żeby więcej nie powracały?

Aleksander Ropielewski

Doraźnie stosować maści i środki doustne o dziąłaniu antyalergicznym (maści głównie wydawane są na receptę). Myć zmieny skórne wodą z mydłem i stosować materiały z naturalnych i przewiewnych materiałów.