Mniej obfity okres po stosunku przerywanym

Okres mam prawie regularny, tylko on 2 miesiąca zaczął mi się troszkę wcześniej 5-6 dni. Teraz, że tak tylko teraz uprawiałam stosunek z chłopakiem bez zabezpieczenia. Nie doszło do wytrysku do pochwy. W sobotę był stosunek, a za tydzień w sobotę pojawiło się krwawienie dość obfite pierwszego dnia, a następne już mniej. Teraz jest 4 dzień (niby okresy ) i krwi jest mało.

Czy mogę być w ciąży?
Jestem troszkę osłabiona ostatnio, gdyż mnie przewiało. Proszę o odpowiedź.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych
przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego.
Jednakże złe stan zdrowia też może mieć wpływ na przesunięcie miesiączki.

Aby uzyskać 100% pewność należy zgłosić się do lekarza ginekologa.
We własnym zakresie można również wykonać test ciążowy
dostępny w aptekach na terenie całego kraju.
Ta problematyka jest szeroko omówiona na naszym portalu w
videocastach, odpowiedziach ekspertów i artykułach, np:

/pytania/czy-moge-byc-w-ciazy-70

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl